Penziony v Comana

Ubytování v Comana v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Comana. Většina penzionů v Comana se od hotelů v Comana liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Comana.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Casa Diana 

Foto: Casa Diana
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
81 %

Providing free WiFi, Casa Diana is set in Comana, within 1.9 km of Comana Adventure Park. Among the various facilities are free bikes, barbecue facilities, as well as a garden. All rooms are equipped with a terrace with a garden view.


2. Pensiunea Bujorul StarStarStar

Foto: Pensiunea Bujorul
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
86 %

Pensiunea Bujorul is located in Comana, 300 metres from the Comana Monastery and 400 metres from the Delta Neajlovului Monastery. Free WiFi is available in all areas of the property.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby28 - 28 RON za noc

Hotely v okolí Comana

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Comana jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Comana. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Comana.


3. Johanna House 

Foto: Johanna House
Lokalita: Bukurešť
Vzdálenost: 25.2 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Set in Bucharest, Johanna House provides a garden and a terrace. Around 3.2 km from Carol Park, the property is also 4.1 km away from Palace of the Parliament and offers free WiFi.


4. Hello Villa 

Foto: Hello Villa
Lokalita: Bukurešť
Vzdálenost: 25.7 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Located in the Sector 5 district in Bucharest, Hello Villa features air-conditioned rooms with free WiFi throughout the property. Every room has a flat-screen TV. Certain units include a seating area where you can relax.


5. Casa Bella Apartments 

Foto: Casa Bella Apartments
Lokalita: Bragadiru
Vzdálenost: 25.8 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
98 %

Situated in Bragadiru, 2 km from Bucharest and 10 km from the Old Town, Casa Bella Apartments boasts apartments with elegant designs. Free WiFi is available.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: